* گزینه اصلی استانداری استان مرکزی روی میز هیات دولت
کد خبر : ۲۲۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۱ -18 October 2021
افشار فتح الهی، جدی ترین گزینه استانداری استان صنعتی و اقتصادی کشور و پایتخت صنعتی ایران نهایی شد.

افشار فتح الهی، جدی ترین گزینه استانداری استان صنعتی و اقتصادی کشور و پایتخت صنعتی ایران نهایی شد.

به گزارش «آزادی» براساس سوابق درخشان و تجربیات ارزنده دکتر افشار فتح الهی در حوزه صنعت و تجارت و سیاسی در کشور گفتنی است قراراست در اولین جلسه هیات وزیران با حضور رئیس جمهور ؛ وی به عنوان استاندار جدید استان مرکزی به هیات وزیران معرفی شود.

دکتر افشار فتح الهی دارای تجربیات اجرایی و ایده پردازی در حوزه های مهم تولیدی، صنعتی،عمرانی و فرهنگی است و همین اشرافیت سنگ بنایی ست برای انتخاب یک چهره ملی و جوان نخبه انقلابی برای توسعه و پیشرفت قطب مهم صنعتی کشور مطرح است.

از جمله سوابق و تجارب مدیریتی کلان افشار فتح الهی می توان به معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر کل طرح ها و تامین مالی این وزارتخانه بعنوان متولی صنعت ، تجارت و بازرگانی کشور اشاره نمود.

در خصوص اهمیت و سوق الجیشی این استان در حوزه فرهنگ و هنر در کشور نیز می توان خاطرنشان کرد که استان مرکزی و شهرهای پیرامون آن زادگاه علما و مراجع بزرگ و محل پرورش عالمان دینی ست که نقش مهمی در اعتلای فرهنگ تشیع داشته است.

این استان از استان‌های مهم کشور بوده که به لحاظ صنعتی، ترانزیتی و فرهنگی از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است و علت انتخاب یک چهره ملی در حوزه صنعت معدن و تجارت برای این استان به همین دلیل می باشد .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: