* تماس با ما
تماس با ما
مجموعه خبری – تحلیلی «آزادی» با رویکردی انتقادی- مصلحانه نسبت به مسائل بین المللی، منطقه ای و ایران در حوزه های مختلف امنیتی، سیاسی، اقتصادی،سیاست خارجی، اجتماعی و فرهنگی آغاز به کار کرد.

«آزادی» می کوشد  برای ساختن ایرانی آباد و آزاد،وضع موجود را به بوته نقد بکشاند؛لذا طبیعی است که آزادی حافظ وضع موجود نیست؛پس در آزادی از محافظه کاری به دور خواهیم بود. مهم ترین کلید واژه آزادی منافع ملی است؛نقد و انتقاد آزادی از وضعیت موجود،از زوایه منافع ملی ایرانیان در حوزه های مختلف صورت می گیرد. آنچه که برای آزادی اولویت ندارد حفظ اشخاص، نهادها و گرایش های سیاسی،جناحی مرسوم به هر قیمتی است؛منافع ملی معیاری است که با آن در آزادی در حوزه خبر و تحلیل، اعمال و رفتار بازیگران صحنه سیاست ایران را در تحلیل ها ارزیابی می کنیم.چشم اندازی که در آزادی دنبال می شود غلبه عقلانیت و تعقل در کشور برای تحصیل حداکثری خیر عمومی و منافع ملی ایرانیان است.

از آنجا که این مجموعه خبری تعلق و وابستگی به هیچ نهاد، سازمان، گروه و تشکیلات خاصی نداشته و هیات موسس و تحریریه آن متشکل از جمعی از پژوهشگران، روزنامه نگاران و متخصصین مستقل در حوزه های مختلف هستند در تهیه و انتقال خبر،کمترین ملاحظه جناحی و سازمانی،صورت می گیرد؛آزادی برای مردمی است که آزاد از قید اشخاص و جناح های مرسوم سیاسی،به دنبال اصلاح روندهای ناکارآمد موجود برای نیل به منافع ملی ایرانیان در حوزه رسانه و خبر است.


آزادی در قالب کلید واژه های «اصلاح مداوم سیستم»،«غلبه دادن عقلانیت در فضای رسانه ای و سیاسی کشور» و «تلاش برای تحصیل خیر عمومی و منافع ملی ایرانیان» خود را به مخاطبان معرفی می کند.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
* پیغام: