آزادی

ولایت داعش خراسان چیست؟

گروه ولایت خراسان، با نام کامل حکومت اسلامی عراق و شام - ولایت خراسان، شاخه محلی داعش است که در افغانستان و پاکستان فعالیت می‌کند.

«قارچ سیاه» چیست؟

استاد بیماری‌های ریوی گفت: بیماری قارچ سیاه بیماری است که از قبل نیز وجود داشته و علت آن تضعیف سیستم ایمنی بدن است و مختص کرونا نیست.

چگونه کبدی سالم داشته باشیم؟

علایم اولیه بیماری‌های کبد زمانی بروز می‌کند که این اندام حیاتی آسیب جدی دیده است. آگاهی از عوامل آسیب‌رسان به کبد برای حفظ سلامت آن ضروری است.

چگونه رسوب کتری و سماور را از بین ببریم؟

رسوب کردن کتری و سماور، کاری پردردسر و کلافه‌کننده است. برای از بین بردن این رسوب‌، راهکارهای بسیار مختلف و اثرگذاری وجود دارد که با انجام آن می‌توانید بسیار زود از شر این جرم‌های خسته‌کننده رها شوید. کتری

علائم کرونای طولانی مدت چیست؟

رئیس بخش عفونی بیمارستان ولیعصر(عج) بیرجند گفت: اطلاعات از مدت زمان ماندگاری شرایط کرونایی پس از ابتلا هنوز کاملاً مشخص نیست؛ بعضی از بررسی‌ها نشان داد که این بیماری می‌تواند سه ماه طول بکشد و بعضی تا شش الی 9 ماه نیز گزارش شده است.

پسوریازیس چیست؟

بیماری پوستی پسوریازیس چندان شایع نیست ولی افرادی که با آن درگیر هستند مشکلات عدیده‌ای را پیش رو دارند. بیماری پسوریازیس که با نام‌های بیماری صدف پوستی یا صدفک هم شناخته می‌شود ، یک بیماری پوستی خودایمنی است.