آزادی

تایید خودکشی دانشجوی پسا‌دکتری دانشگاه فردوسی / معاون فرهنگی دانشگاه استعفا می‌دهد

رئیس دانشگاه فردوسی در واکنش به خودکشی یکی از دانشجویان پژوهشگر پسا دکتری فیزیک این دانشگاه گفت: ظرف ۲۴ ساعت آینده ابوالفضل غفاری، رئیس مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی و حمیدرضا طاهری، معاون فرهنگی دانشگاه، استعفا خواهند داد.

اتحادیه مسافربری تهران: اتوبوس خبرنگاران معاینه فنی سکو نداشت / سازمان محیط زیست باید پاسخگو باشد

درپی اظهارات مطرح شده درباره وضعیت اتوبوس واژگون شده خبرنگاران در حوالی نقده ارومیه، رئیس اتحادیه مسافربری استان تهران اظهار کرد: اگر این اتوبوس همان طور که گفته می‌شود فاقد صورت وضعیت بوده و معاینه فنی سکو نداشته است، سازمان محیط زیست باید پاسخگو باشد.

هشدار پلیس درباره کلاهبرداری از طریق تماس‌های بی‌پاسخ

پلیس تهران بزرگ هشدار داد: در صورت مشاهده تماس‌های از دست‌رفته با شماره بین‌المللی، اقدام به تماس مجدد با آن شماره نکنید، برقراری تماس با شماره‌های بین‌المللی ناشناس از دست رفته می‌تواند هزینه‌های زیادی برای شهروندان داشته باشد.

هشدار دوباره درباره سفر‌ها و جولان کرونا در جاده‌ها

در شرایطی که آمار شیوع ویروس کرونا در کشور روند نزولی دارد، بسیاری از مسئولان حوزه بهداشتی هشدار‌هایی درباره مسافرت‌های مردم در دوران کرونایی می‌دهند، اما به نظر می‌رسد که گوش شنوایی برای آن نیست چرا که سفر‌ها همواره در تعطیلات گذشته تکرار شده است.

برگزاری پنجمین جلسه دادگاه حسن رعیت / رعیت: از سهامداری در شرکت اماراتی بی‌خبر بودم

در ابتدای پنجمین جلسه دادگاه با اعلام قاضی، روح‌الله میرکاظمی از متهمان پرونده مزبور که برادر حسن میرکاظمی متهم ردیف اول پرونده است در جایگاه قرار گرفت و پس از تفهیم اتهام، هرگونه سهم داشتن و مشارکت خود در امور کارخانه ازنا را انکار کرد و بر همین اساس مدعی شد که اتهام اخلال در نظام اقتصادی به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار، قالب انتساب به او نیست.

تزریق دُز دوم واکسن کرونا یکسان با دُز اول/ حضور ناظران سلامت در شعب اخذ رای

رئیسی درباره نحوه واکسیناسیون پس از بروز مشکلاتی در تامبن دُز دوم واکسن‌ها، گفت: برنامه ما در کشور این است که هر واکسنی که تزریق کردیم، دُز دومش را هم از همان نوع دُز اول تزریق کنیم و فعلا سیاست ما این نیست که دُز دوم متفاوت باشد، اما در آینده ممکن است سیاست تغییر کند.
اخبار جامعه