آزادی

وزیر آموزش و پرورش مدعی شد:

گزارشی نداشتیم که دانش‌آموزان در مدرسه به کرونا مبتلا شده‌اند / بازگشایی مدارس تاثیری در شیوع کرونا ندارد

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس تاثیری در شیوع کرونا ندارد، گفت: تاکنون گزارشی نداشتیم که دانش‌آموزان به دلیل حضور در مدرسه به کرونا مبتلا شده باشند.
مدیر کل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی اعلام کرد

علت فرود اضطراری پرواز تهران-کرمانشاه در مهرآباد

مدیر کل دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز امروز بعد از ظهر هواپیمایی معراج به علت پاره شده لوله هیدرولیک بعد از دو بار فرود اضطراری لغو شد و منتظر اعلام و شناسایی مشکل این هواپیما هستیم.
برای اربعین هیچ گونه دسته‌روی به سمت مرزهای چذابه و شلمچه نخواهیم داشت

ممنوعیت حضور زائران اربعین در مرز‌های زمینی خوزستان

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان گفت: خواهش من از هموطنان عزیز در سراسر ایران اسلامی و هم‌استانی‌ها این است که از هرگونه دسته‌روی و تجمع در مرز‌های خوزستان خودداری کنند چرا که با توجه به اعلام ممنوعیت کشور عراق از پذیرش زائران خارجی، حضور در مرز‌ها ممنوع می‌باشد.
دکتر زالی:

آمار مبتلایان کرونا در تهران روبه افزایش است / موج سوم کرونا در تهران زودتر از دیگر استان‌ها شکل می‌گیرد

زالی از افزایش آمار مبتلایان به کرونا طی روز‌های اخیر در تهران خبر داد و گفت: آمار مبتلایان به کووید_۱۹ با شیبی ملایم رو به افزایش است. در استان تهران ورود موج سوم کرونا بسیار زودتر از سایر استان‌ها شکل خواهد گرفت.
استاندار خبر داد

لغو دورکاری کارمندان استان تهران

استاندار تهران گفت: دورکاری یک سوم کارمندان استان تهران لغو شد و تنها بیماران زمینه‌ای می‌توانند از دورکاری استفاده کنند.

وضعیت کرونا در قم «فوق قرمز» شد

پس از گذشت بیش از یک ماه از قرمز شدن وضعیت کرونایی در قم، رییس دانشگاه علوم پزشکی سرانجام از فوق قرمز شدن وضعیت کرونایی در این استان خبر داد.
اخبار جامعه