کد خبر : ۸۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸ -14 July 2019
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات حساب شده اطلاعاتی و پلیسی یک محموله به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بخش ساحلی شهرستان تنگستان کشف و یک نفر متهم دستگیر شد.
به گزارش «آزادی» ، سردار خلیل واعظی بیان کرد: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس بر فعل و انفعالات قاچاقچیان حرفه‌ای موقعیت مکانی یک محموله بزرگ قاچاق در محدوده شهرستان تنگستان مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: قاچاقچیان قصد داشتند این محموله بزرگ قاچاق را در موقعیتی مناسب در بخش ساحلی تنگستان تخلیه کنند که پس از اطلاع از حضور و عملیات پلیس به سمت آب‌های بین المللی متواری شدند.

به گفته سردار واعظی در پی درخواست پلیس و با همکاری نیروی دریایی سپاه پاسداران شناور حامل قاچاق در آب‌های سرزمینی توقیف و به ساحل هدایت شد.

وی اظهار داشت: در بازرسی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تنگستان از این شناور حدود ۴۰۰ ماینر و متعلقات مربوطه (قابل استفاده در استخراج ارز دیجیتال)،۱۸۵ دستگاه تلفن همراه و تبلت،۲۴۰ دستگاه ساعت،۱۳۵۹ بسته تنباک و،۱۵۵۵ بسته انواع سیگار و مقادیری اقلام ممنوعه کشف شد.

سردار واعظی با بیان اینکه در این عملیات دریابانی شهرستان تنگستان نیز در هنگام تخلیه کالا با پلیس همکاری داشتند ارزش ریالی کالا‌های قاچاق کشف شده را حدود ۱۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این رابطه تا کنون یک نفر متهم دستگیر و یک فروند شناور توقیف شده است.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، قاچاق ، بوشهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار