کد خبر : ۷۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰ -25 June 2019
مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: دشمن در فضای مجازی نفوذ کرده است بطوریکه آرایش آن‌ها در این فضا یک آرایش جنگی است و یکی از میدان‌های نبرد دشمنان همین موضوع عفاف و حجاب است.
به گزراش «آزادی» عفت دیابی، در خصوص فلسفه عفاف و حجاب گفت: رعایت عفاف و حجاب منجر به مصونیت زن در مقابل طمع ورزی هوس بازان و تامین سلامت روانی جامعه می‌شود.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان با اشاره بر سخن امام علی (ع) ادامه داد: زن به مثابه جواهری گرانبها نیمی از جامعه را تشکیل داده است و مسؤولیت مهم تربیت نسل‌های آینده را بر عهده دارد لذا دین مبین اسلام از طریق حجاب موجبات مصونیت آنان را فراهم کرده است.

وی افزود: کشور ما یک کشور اسلامی است؛ اما متاسفانه وضع حجاب مناسب و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان با اشاره بر نقش مؤثر دستگاه‌های اجرایی در عفاف و حجاب ادامه داد: همکاری دستگاه‌های متولی در بهبود عفاف و حجاب بانوان می‌تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک بسزایی کند.

دیابی یکی از عوامل مهم کم رنگ شدن عفاف و حجاب را فضای مجازی دانست و خاطرنشان کرد: فضای مجازی همواره در زمینه‌های مختلف اعم از عفاف و حجاب قربانی می‌گیرد.

وی تصریح کرد: دشمن در فضای مجازی نفوذ کرده است بطوریکه آرایش آن‌ها در این فضا یک آرایش جنگی است و یکی از میدان‌های نبرد دشمنان همین موضوع عفاف و حجاب است.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: دشمن پس از تلاش‌های مداوم خود فهمید که برای نابودی غیرت دینی باید حجاب و عفاف یک جامعه‌ی اسلامی را هدف قرار دهد و با شبهه افکنی در مسأله حجاب و طرح موضوع اجباری و اختیاری و سیاسی کردن آن این اصل مسلم قرآنی را زیر سوال برده است.

وی بیان داشت: همه اقشار جامعه باید خود را در مقابل مسئله عفاف و حجاب مسؤول بدانند و همه‌ی ارگان‌ها به خصوص آموزش و پروش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید برای بهبود این وضعیت تلاش کنند.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان ادامه داد: مشکل سیاست گذاران ما این است که گا‌ها در پیش روی در خط فرهنگ ناب محمدی و اسلامی دچار لغزش می‌شوند و متاسفانه جوانان این مملکت با سیاست‌های دوگانه و چندگانه مواجه هستند.

دیابی با اشاره بر اهمیت تاثیر خانواده در جامعه گفت: خداوند در آیات و سوره‌های مختلف نقش خانواده را در تربیت فرزندان به طور صریح بیان کرده است، بنابراین نقش خانواده در ایمان و تربیت اسلامی فرزندان بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: خانواده‌ها باید خود را مسؤول مستقیم تربیت فرزندان بدانند؛ گرچه نقش جامعه و محیط‌های آموزش غیرقابل اغماض است، اما فرزندان باید ابتدا در خانواده راه درست درست و مستقیم را پیدا کنند.
منبع: فارس
برچسب ها: آزادی ، فضای مجازی ، اسلام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: