کد خبر : ۷۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹ -11 June 2019

کارگروه استان های شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان «جواد امام» و «علی صوفی» را به عنوان رئیس و نایب رئیس این کمیته انتخاب کرد.

به گزارش «آزادی»، آذر منصوری دبیر شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان که اخیرا به جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی تغییر نام داده، از برخی تغییرات در یکی از کمیته‌های این شورا خبر داد.

به گفته منصوری به دنبال استعفای «یدالله طاهرنژاد» از سمت ریاست کارگروه استان‌های جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی، جواد امام که پیشتر نایب رئیس این کمیته بود به عنوان رئیس و علی صوفی به عنوان نایب رئیس کارگروه استان‌ها توسط اعضای کارگروه انتخاب شدند.

به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، منصوری در همین زمینه افزود: «علی سیاسی راد» نماینده حزب کارگزاران در شورای عالی اصلاح طلبان شد.

وی اینگونه تغییرات در جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی را «طبیعی» دانست و تاکید کرد: در دوره‌های پیشین شورای سیاست گذاری نیز، تغییرات اینچنینی به دلایل مختلف از جمله مشغله‌های فردی صورت گرفته بود و فعالیت همه کمیته‌ها از جمله کارگروه استان‌های شورای عالی اصلاح طلبان به مانند گذشته ادامه دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: