کد خبر : ۷۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳ -11 June 2019
تداوم کاهش قیمت خودرو در بازار، تعداد فروشندگان را افزایش داد.
تداوم کاهش قیمت خودرو در بازار، تعداد فروشندگان را افزایش داد.

به گزارش «آزادی»، خبر‌های رسیده از بازار خودرو نشان می‌دهد روند کاهشی قیمت‌ها در بازار خودرو تداوم دارد به طوری که خودروی ۲۰۶ تیپ دو که روز گذشته در سقف قیمتی ۹۰ میلیون تومانی قرار داشت، امروز به قیمت ۸۵ میلیون تومان معامله شد.

رییس اتحادیه نمایشگاه داران پیش بینی کرده است قیمت این خودرو ۳ میلیون تومان دیگر در روز‌های آتی کاهش خواهد یافت.

خرید خودرو

وی گفته است قیمت این خودرو در روز‌های پیش رو تا ۸۲ میلیون تومان کاهش خواهد یافت. بر این اساس امروز در بازار قیمت ساندرو اسنپ نیز با کاهشی ۲۵ میلیونی به ۱۹۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک در سقف قیمتی ۱۶۸ میلیون تومان خریداری چندانی نداشت و پژو ۴۰۵ نیز در محدوده قیمتی ۷۸ میلیون تومان بی‌مشتری ماند. این دو خودرو به ترتیب کاهش قیمتی ۱۱ میلیون تومانی و ۵ میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد. قیمت سمند ال‌ایکس نیز از ۸۶ میلیون به ۸۳ میلیون تومان رسید.

کاهش قیم H. ۳۰ نیز چشمگیر بود. بهای این خودرو از ۱۵۰ میلیون تومان به ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است. گفته می‌شود تخلیه حباب خودرو می‌تواند قیمت‌ها را در محدوده قیمتی بهمن ماه سال گذشته قرار دهد. موتمنی البته در این خصوص گفته است که برخی کارخانه‌ها خودشان نسبت به افزایش قیمت در این دوره زمانی اقدام کردند که همین امر خود مانعی بر کاهش قیمت این خودرو‌ها و خودرو‌هایی است که در کلاس‌های مشابه با آنهاست
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار