کد خبر : ۶۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸ -19 May 2019
استقلال با وجود هزینه‌های زیادی که در فصل گذشته به خصوص نیم فصل دوم انجام داد، نتوانست انتظارات را برآورده کند. اگر چه استقلال از جدایی بازیکنانی، چون مامه تیام، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، سیدمجید حسینی و ... ضربه خورد، اما بازیکنان زیادی به این تیم آمدند که نتوانستند جای این بازیکنان را پر کنند.

یکی از عوامل عدم نتیجه‌گیری استقلال، تفکرات برخی از بازیکنان و حواشی دور و بر این تیم بود. یکی از بازیکنانی که نیم فصل دوم به استقلال پیوست، به وینفرد شفر قول داد که حواشی گذشته خود را کنار بگذارد و به فکر فوتبالش باشد. شفر از این بازیکن که با سر و صدای زیادی به استقلال پیوست، خواسته بود که دور و بر قلیان کشیدن نرود.

بازیکن مذکور که علاقه عجیبی به کشیدن قلیان داشت، به اردوی استقلال رفت و شب با صحنه‌ای روبرو شد که هم متعجب شد، هم خوشحال. او دید که برخی از بازیکنان در حال کشیدن قلیان دور از چشم مربی هستند، به همین دلیل با تعجب به آن‌ها نگاه می‌کرد که وقتی سرمربی تیم این همه اصرار دارد که بازیکنان قلیان نکشند، کسی توجهی به صحبت‌های او نکرده است. بازیکن مذکور در ابتدا قلیان نکشید، اما پس از مدتی دوباره همان بازیکن سابق شد و از ترکیب استقلال هم کم کم دور شد!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: