کد خبر : ۴۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶ -05 March 2019
قرار است حکم دادگاه مهدی قائدی این هفته اعلام شود. با توجه به آنچه که در دادگاه گذشت پیش‌بینی می‌شد رای صادره به ضرر بازیکن جوان استقلال و ستاره تیم ملی امید باشد، اما روز دوشنبه وکیل قائدی مدرک و مستند تازه‌ای در اختیار دادگاه قرار داده است
قرار است حکم دادگاه مهدی قائدی این هفته اعلام شود. با توجه به آنچه که در دادگاه گذشت پیش‌بینی می‌شد رای صادره به ضرر بازیکن جوان استقلال و ستاره تیم ملی امید باشد، اما روز دوشنبه وکیل قائدی مدرک و مستند تازه‌ای در اختیار دادگاه قرار داده است که می‌تواند نظرقاضی و رای صادر شده را تغییر دهد.

به گزارش «آزادی» ماجرا از این قرار است که ۳ نفر شهادت داده‌اند در زمان حادثه که منجر به فوت مرحوم احمدرضا شاکر شد، قائدی رانندگی نمی‌کرده و پشت فرمان نبوده است.

اگر این موضوع به تایید قاضی برسد آن وقت فوتبالیست جوان از اتهام قتل غیرعمد ناشی از رانندگی تبرئه خواهد شد و مسیر پرونده تغییر می‌کند.

به احتمال زیاد طی روز‌های آینده رای دادگاه صادر خواهد شد و همان طور که خانواده و وکیل قائدی امیدوار هستند احتمال تبرئه شدن او توسط دادگاه زیاد است. بازیکن جوان استقلال تحت تاثیر این پرونده چند وقتی است که دچار افت شده و در ترکیب استقلال به میدان نرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: