کد خبر : ۲۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰ -19 January 2021
پلیس آگاهی استان هرمزگان اعلام کرد: تعدادی از مظنونان سوءقصد به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شده‌اند و دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار دارد.
به گزارش «آزادی»، بدنبال پیگیری تخصصی موضوع تیراندازی به خودرو مدیر عامل منطقه آزاد قشم، پلیس آگاهی استان هرمزگان اعلام کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان قشم پس از سوء قصدمسلحانه و تیراندازی به سمت خودروی مدیرعامل منطقه آزاد قشم توسط راکبان ناشناس در محل حاضر شدند.

برابر بررسی‌های به عمل آمده ضاربان دو نفر بودند که با یک دستگاه موتورسیکلت دست به این اقدام زده اند.

مأموران پلیس آگاهی پس از حضور در محل مشاهده کردند که مدیرعامل منطقه آزاد قشم از ناحیه دست دچار خراشیدگی و آسیب جزئی شده و مدیر تشریفات وی از ناحیه فک مورد اصابت گلوله قرار گرفته که مصدومان بلافاصله به بیمارستان اعزام و مدیر تشریفات نیز تحت درمان بوده و مدیرعامل پس از مداوای سرپایی مرخص می‌شود.

در دقایق اولیه حادثه، طرح مهار به صورت ویژه در جزیره قشم به مرحله اجرا درآمد که در همین اثنا تعدادی از مظنونین شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت که نتیجه اقدامات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش فارس، دقایقی قبل تورج امانی مصدوم این سوءقصد به بندرعباس منتقل شد تا ادامه روند درمانی در مرکز هرمزگان پیگیری شود.
خبرهای مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار