کد خبر : ۲۱۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴ -30 October 2020
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ۱۶ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه و ثبت رکوردی جدید خبر داد.
به گزارش «آزادی» ، مهدی محمدی ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۱۱۹ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۶ هزار و ۷۰۷ نفر رسید و هم‌اکنون ۹۷۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۵ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۱ هزار و ۷۴۵ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۶ نفر است که هشت مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در شهرستان سرپل ذهاب سه نفر و در شهرستان‌های اسلام آبادغرب، کنگاور هر کدام ۲ نفر و در شهرستان گیلانغرب یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۶۵ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۷ هزار و ۲۹۷ نفر بستری و ۱۵ هزار و ۴۷۵ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۹ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۷۶ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، رکورد ، ابتلا ، کرونا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار