کد خبر : ۲۱۲۷۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵ -28 October 2020
یک مقام عراقی از نقش نظامیان آمریکایی در ایجاد بی ثباتی در مناطق آزاد شده از لوث داعش به منظور تحقق اهداف سیاسی خبر داد و فاش کرد که این نظامیان از تحرکات داعش چشم پوشی می‌کنند.
به گزارش «آزادی» ، یک مقام دولتی در استان الانبار عراق امروز چهارشنبه از نقش نظامیان آمریکایی در ایجاد بی ثباتی در مناطق آزاد شده از لوث داعش به منظور تحقق اهداف سیاسی خبر داد و فاش کرد که نظامیان آمریکایی از تحرکات داعش چشم پوشی می‌کنند.

این مقام دولتی عراقی افزود: شیوه‌ای که نظامیان آمریکایی برای بی ثباتی در مناطق آزاد شده از لوث داعش به کار بسته‌اند، شامل صرف نظر کردن از تحرکات داعش و اجازه دادن به آن‌ها برای رخنه در هر سمتی که به دنبال رسیدن به آن برای انجام اقدام تروریستی هستند، است.

مقام دولتی عراقی تاکید کرد: نظامیان آمریکایی در راستای بی ثباتی عراق حرکت می‌کنند. نظامیان آمریکایی هنوز هم از برگه داعش برای بی ثبات کردن مناطق آزاد شده از لوث تکفیری‌ها بهره برداری می‌کنند.

این مقام عراقی گفت: این نظامیان مدعی هستند که ضد داعش هستند، اما این با واقعیت مغایرت دارد، زیرا داعشی‌ها آزادانه در مناطق صحرایی استان الانبار حرکت می‌کنند و با اینکه نظامیان آمریکایی از تحرکات آن‌ها باخبر هستند؛ اما حرکتی به عمل نمی‌آورند و داعشی‌ها را مورد هدف قرار نمی‌دهند.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، نظامیان ، تحرکات ، داعش
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار