کد خبر : ۲۱۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸ -19 October 2020
وزارت‌های دارایی امارات و رژیم صهیونیستی از توافق دوجانبه خود برای حمایت از سرمایه‌گذاری متقابل خبر دادند.
به گزارش «آزادی»  به نقل از پایگاه العربیه، یونس حاجی الخوری، معاون وزیر دارایی امارات در بیانیه‌ای ضمن اعلام توافق دوجانبه امارات و رژیم صهیونیستی برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های متقابل، اظهار کرد: امارات ۹۹ توافقنامه برای حمایت از سرمایه‌گذاری امضا کرد و این توافق روابط اقتصادی را تقویت کرده، رقابت ایجاد می‌کند و جاذبه سرمایه‌گذاری میان دو طرف را افزایش می‌دهد.

بر اساس این توافق که هنوز از سوی وزرای دارایی دو طرف امضا نشده، سرمایه‌گذاران در برابر تغییرات خودسرانه مقررات و شرایط سیاسی حمایت خواهند شد و در صورت نیاز، قادر به انتقال پول به خارج خواهند بود و وزارت دارایی رژیم صهیونیستی اعلام کرده که از اعتماد سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد.

همچنین وزارت دارایی امارات نیز اعلام کرد، این توافق از سرمایه‌گذاری‌ها در برابر خطرات غیر تجاری همانند ملی‌سازی، مصادره و بلوکه دارایی‌ها حمایت و امکان انجام سرمایه‌گذاری‌های مجاز و انتقال سود و درآمد با ارز‌های قابل تبدیل را فراهم خواهد کرد.

یکی از اقتصاددان‌های بزرگ وزارت دارایی رژیم صهیونیستی اظهار کرد: این توافق به نفع بخش خصوصی خواهد بود و رقابت اقتصادی را تقویت خواهد کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار