کد خبر : ۱۹۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱ -12 August 2020
همزمان با اینکه دولت واشنگتن با انتقادات شدیدی نسبت به نحوه مدیریتش در بحران پاندمی ویروس کرونا مواجه است، رئیس جمهور آمریکا مرتبا پاندمی کرونا را که اواخر دسامبر ۲۰۱۹ میلادی در چین آغاز شد، مقصر کاهش آمار حمایت‌ها از وی در نظرسنجی‌ها دانسته است.
به گزارش «آزادی»  دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با هیو هویت، مجری یک شبکه رادیویی آمریکایی گفت: حتی جورج واشنگتن، نخستین رئیس جمهور آمریکا و یکی از پدران بنیان‌گذار این کشور نیز پیش از پاندمی کرونا برای پیروزی در برابر من در انتخابات ریاست جمهوری کار سختی داشت.

وی افزود: نمی‌دانم دیده‌اید یا خیر؟ نظرسنجی‌ها و حمایت از من مثل موشک بالا می‌رفتند! پیش از وقوع پاندمی کرونا، حتی جورج واشنگتن نیز حریف من نبود، اما پس از شیوع ویروس کرونا در آمریکا همانند دیگر کشورها، این مساله بر میزان حمایت‌ها از من نیز تاثیر گذاشت و کم کم تنزل پیدا کردیم.

در واکنش به این ادعا‌های ترامپ، صدای خنده هیو هویت از پشت میکروفون شنیده می‌شد.

حتی کاربران رسانه‌های اجتماعی نیز این اظهارات ترامپ را به مسخره گرفتند و برخی از آن‌ها گفتند که باید از ترامپ سوال می‌شد که اصلا می‌داند جورج واشنگتن چه کسی است؟!

ترامپ همچنین در جریان این مصاحبه با اشاره به مناظرات انتخاباتی قریب‌الوقوع با جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، مجددا به انتقاد از وی پرداخت و گفت: بایدن فرد باهوشی نیست.

ترامپ و بایدن قرار است در ماه اکتبر در سه مناظره انتخاباتی در آستانه انتخابات نوامبر با یکدیگر مواجه شوند.
برچسب ها: آزادی ، ترامپ ، آمریکا ، واشنگتن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: