کد خبر : ۱۹۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱ -02 August 2020
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: طبق قانون، رئیس جمهور و وزرا موظف هستند در مردادماه گزارش عملکرد خود را به مجلس ارائه کنند.
به گزارش «آزادی» ، مالک شریعتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و طی تذکری شفاهی، گفت: طبق ماده ۲۳۵ آیین نامه داخلی مجلس، رئیس جمهور و وزرا موظف هستند که در مردادماه هر سال گزارش عملکرد سال گذشته و برنامه سال آینده خود را به صورت کمی و مقایسه‌ای به مجلس تقدیم کنند.

وی بیان کرد: ماده قانونی تأکید دارد که رئیس جمهور و وزرا موظف هستند گزارش عملکرد خود را به مجلس ارائه کنند و بنابراین جای انتخاب نیست و وقت تنگ است و ما منتظریم رئیس جمهور و وزرا گزارش خود را به مجلس ارائه کنند.

سهم جریان تحریف در مشکلات اقتصادی باید مشخص شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما باید سهم جریان تحریف را در مشکلات اقتصادی کشور و معیشت مردم در مقابل سهم تحریم ببینیم و بر اساس آن قضاوت کنیم.

شریعتی گفت: بخشی از مشکلات کشور ناشی از ندانستن و به دلیل عدم استفاده از ظرفیت نخبگان است و بخشی دیگر می‌دانند، اما مشکلات ناشی از نتوانستن آنان است، چرا که با دولت پیر و ناکارآمد مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: متأسفانه بخشی که می‌توانند، ناشی از نخواستن است که عناصر نفوذی در عرصه تصمیم‌سازی هستند و آنجا که می‌خواهند و دنبال می‌کنند نیز باید سهم دشمن خارجی در تحریم را دنبال کنیم.
 
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، روحانی ، وزرا ، ارائه ، گزارش
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: