کد خبر : ۱۸۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵ -26 May 2020
فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۳۳ دستگاه خودرو صفر احتکار شده از یک پارکینگ در جاده مخصوص کرج به ارزش یک هزارو ۷۰۰ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش «آزادی»، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات خبر کشف ۲۳۳ دستگاه خودرو احتکار شده، گفت: با توجه به نوسانات قیمت‌خودرو در بازار داخلی که موجّ سوء استفاده برخی افراد فرصت‌طلب از این موضوع و احتکار خودرو در پارکینگ‌ها و گاراژ‌ها شده و التهاب بازار را به همراه دارد، به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولید کنندگان طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و بکارگیری اقدامات پلیسی، محل احتکار تعداد زیادی خودرو صفر و کارنکرده را که در یک پارکینگ در حوالی جاده مخصوص کرج دپو شده بود را شناسایی کرده و با نیابت قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی از پارکینگ مورد نظر ۲۳۳ دستگاه خودرو صفر احتکار شده خارجی و داخلی از جمله میتسوبیشی، دنا، پژو پارس، و ۲۰۶ که همگی صفر کیلومتر و فاقد پلاک بودند کشف شد.

سردار محمدیان ارزش خودرو‌های مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان یک هزارو ۷۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز د. قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار