کد خبر : ۱۸۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰ -22 May 2020
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با حضور در منطقه درگیری شهرستان «سرباز» با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با اشرار مسلح و کور دل، گفت: شهادت هدیه الهی برای خدمت صادقانه است.
به گزارش «آزادی» ، ساعتی پس از درگیری شب گذشته مأموران انتظامی شهرستان سرباز با اشرار در بخش «کلات» که به شهادت ۲ نفر ز کارکنان انتظامی منجر شد، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ظهر امروز در منطقه درگیری حضور یافت.

سردار قنبری در بازدید میدانی از محل درگیری و شهادت مأموران انتظامی اظهار داشت: اشرار مسلح و افرادی که به دنبال شرارت و ایجاد ناامنی برای مردم منطقه هستند با برخورد کوبنده و قاطعانه پلیس مواجه خواهند شد.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان حافظ امنیت و نظم عمومی جامعه در صف مقدم مبارزه با اشرار و معاندان نظام است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حساب مردم از اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت، جداست، تاکید کرد: هر مأموریتی که توسط پلیس انجام می‌شود برای کارکنان خالی از خطر نیست، اما با این وجود شاهدیم که جان برکفان نیروی انتظامی بدون کوچک‌ترین ترس و واهمه‌ای مأموریت خود را شجاعانه به انجام می‌رسانند.

وی از شهادت به عنوان یک افتخار بزرگ و توفیق الهی یاد کرد و گفت: شهادت این ۲ همکار غیور که جانانه در این عملیات در مقابل اشرار مقابله کردند، هدیه الهی است که خداوند متعال در این ماه مبارک و در آستانه عید بندگی، رخت زیبای شهادت را بر تن آنها پوشاند و مزد خدمت صادقانه خود را در ناجا گرفتند.

سردار قنبری با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: پلیس با اشرار مسلح و مخلان نظم و امنیت عمومی هرگز مماشات نخواهد کرد و با آنها قاطعانه برخورد می‌کند.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، اشرار ، مسلح ، کوردل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: