کد خبر : ۱۸۳۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹ -20 May 2020
عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: تیم‌های پرطرفدار ما مثل آمریکا عمل می‌کنند و سه قدرت نظامی، رسانه‌ای و اقتصادی دارند!
به گزارش «آزادی» ، مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا بعضی از باشگاه‌ها زیر بار احکام کمیته استیناف نمی‌روند، گفت: مدیران که مجبور هستند زیر بار آرای کمیته استیناف بروند. آن‌ها با زور زیر بار احکام می‌روند، چون عدالت خواهی در وجودمان نیست و با عدالت بیگانه ایم. عدالت وقتی خوب است که به نفع من باشد و مرا بهره‌مند کند. همیشه در احکام قضایی میان دو طرف و دو گروه، یک طرف ناراضی است. چون فرهنگ عدالتخواهی ما ضعیف شده است، در فوتبال هم همین است. فوتبال جزیره جداگانه از جامعه نیست.

دادرس با اشاره به تهدید باشگاه‌ها به شکایت به دادگاه حکمیت ورزش (کاس) تاکید کرد: آوردن اسم دادگاه کاس توهین به کمیته انضباطی و استیناف است، ولی حق هرکسی است که به کاس شکایت کند.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به هجمه‌هایی که علیه این کمیته ایجاد می‌شود، تصریح کرد: تیم‌های پرطرفدار مثل آمریکا هستند و قدرت اقتصادی، رسانه‌ای و نظامی دارند. البته با این وضعیت قدرت اقتصادی که ندارند. قدرت نظامی و رسانه‌ای آن‌ها هم هواداران و رسانه‌ها و کانال‌ها هستند. رفتار این باشگاه‌ها آمریکایی گونه است یعنی، چون حالا که به نفع ما رای داده نشده است، هوادار باید هجوم ببرد!

دادرس همچنین در خصوص شکایت بی نتیجه باشگاه استقلال به دادگاه کاس در پرونده سوپرجام که ثمری برای استقلال نداشت، گفت: به علی خطیر معاون سابق استقلال گفتم تو که می‌دانی شکایت شما در دادگاه کاس نتیجه‌ای ندارد. او هم گفت: حرف شما درست است، ولی به خاطر هواداران مجبوریم مانور بدهیم!

عضو کمیته استیناف همچنین درباره حکم ۳ بر صفر بازی پرسپولیس - سپاهان و تهدید سپاهانی به شکایت به کاس تصریح کرد: یکبار به شوخی گفتم می‌توانند بروند کاس چه هجمه‌ای بر ما وارد شد. من مدیرعامل سپاهان را دیدم و محترمانه برخورد کرد. سپاهانی‌ها مدیرعامل خود را عوض کردند، چون می‌دانستند حق با ما است. آن‌ها می‌دانستند مدیرعاملشان آنجا نفوذ نداشت و تحت نفوذ یک نفر دیگر بود؛ بنابراین آقای تابش را قربانی کردند. من هم یک جور دیگر قربانی شدم!
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار