کد خبر : ۱۵۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴ -29 February 2020
پدر حسن یزدانی دارنده نشان طلای کشتی آزاد ۲۰۱۶ ریو گفت که پسرش هم اکنون زیر نظر پزشک معالج تمرینات بدن‌سازی خود را در خانه کشتی تهران ادامه می‌دهد و یا عید برنامه‌اش را سنگین‌تر نمی‌کند.
به گزارش«آزادی» حسن یزدانی دارنده نشان طلای کشتی آزاد ۲۰۱۶ ریو عصر روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه امسال در بجنورد در حین تمرین با تیم بازار بزرگ برای حضور در مسابقات باشگاه‌های جهانی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد.

وی روز جمعه ۲۹ آذر ماه به همراه سرمربی تیم برای تشخیص راهی تهران شد و در روز دوشنبه ۲ دی ماه زیر تیغ جراحی قرار گرفت که هم اکنون حالش مساعد است.

حسن یزدانی سه روز پیش با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خدا را شکر می‌کنم که بعد از ۶۵ روز پس از جراحی زانو دوباره به تشک کشتی برگشتم تا بتوانم تمریناتم را پیگیری کنم.

علی اعظم یزدانی، پدر حسن روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: فرزندم سه روز است که تمریناتش را به صورت ساده، زیر نظر پزشک معالج در خانه کشتی تهران آغاز کرده است.

وی با اعلام اینکه حسن تا عید تمریناتش را به صورت ساده انجام می‌دهد تا دوباره آسیب به زانوهایش وارد نشود، گفت:: پسرم به محضی که بهبودی اش را پیدا کند و پزشکانش هم این موضوع را تائید کنند، بعد از عید تمرینات حرفه‌ای و سختش را آغاز خواهد کرد.

پدر حسن یزدانی در پایان از همه کسانی که در امر سلامتی فرزندش دخیل بوده اند تا سلامتی کامل را به دست آورد قدردانی کرد.

یزدانی یکی از امید‌های کاروان کشتی ایران برای کسب مدال در المپیک پیش رو است. او در سال ۲۰۱۶ و در المپیک ریو در وزن ۷۴ کیلو گرم موفق شد با غلبه بر انور گدیوف کشتی‌گیر روس مدال طلای المپیک را برای ایران به ارمغان آورد.
منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: