کد خبر : ۱۵۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹ -23 February 2020
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: مجتمع اوج نیروی هوایی ارتش، مرکزی راهبردی با زیرساخت‌های پیشرفته است که در راستای خودکفایی در قطعه سازی و تجهیزات پرنده فعالیت می‌کند.
به گزارش «آزادی»  امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید سردار محمد شیرازی رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا از مجتمع اوج نهاجا، طی سخنانی اظهار داشت: مجتمع اوج مجتمعی راهبردی، با زیرساخت‌های پیشرفته است.

وی گفت: این مرکز با درایت پیشکسوتان این نیرو ایجاد و در راستای خودکفایی در قطعه سازی تجهیزات پرنده فعالیت کرده و با فعال کردن سامانه‌ها، تجهیزات زیرساختی را حفظ و برای نوسازی آن‌ها با فناوری‌های پیشرفته تلاش می‌کند.

امیر نصیرزاده با اشاره به بحث نیروی انسانی موجود و برای افزایش رشد و پیشرفت شتابنده این مجتمع افزود: کارکنان ما در این مرکز دارای سابقه بالا و در آستانه بازنشستگی به سر می‌برند و به همین منظور دانشجویان وظیفه با رشته‌های تحصیلی مرتبط در این بخش‌ها به کارگیری شده‌اند که علاوه بر آموزش، تخصص لازم را نیز کسب می‌کنند که این امر ضمن خوش بینی این افراد به نظام آن‌ها را نسبت به زندگی امیدوار می‌کند و ما قطعاً بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز را از بین این افراد گزینش و جایگزین خواهیم کرد.

فرمانده نیروی هوایی با اشاره به فعالیت‌های پهپادی در این مرکز، خاطرنشان کرد: بخش پهپادی جز بخش‌های راهبردی و اساسی ما در نیروی هوایی است که علاوه بر حوزه مراقبت و شناسایی در بحث رزمی هم قابل استفاده است و امیدواریم با استفاده از تمام منابع موجود در کشور، مرکزی مشترک طراحی بین نیروی هوایی و صنعت را شکل بدهیم که طبق نظر مقام معظم رهبری به دور از موازی کاری باشد.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، مجتمع ، اوج ، راهبرد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: