کد خبر : ۱۵۷۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰ -22 February 2020
این خبر تکمیل می‌شود...
کار شمارش آراء در حوزه‌های کوچک‌تر و روستا‌های استان‌های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده است. به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در استان‌های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد...
نتایج غیررسمی انتخابات مجلس در برخی حوزه‌های انتخابیه/ معرفی نمایندگان احتمالی مجلس یازدهم
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که البته در ۵ استان کشور به صورت همزمان با میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، پایان یافت و از این لحظه به بعد کار شمارش آراء در شعبات اخذ رأی سراسر کشور آغاز شده و به مرور شاهد اعلام نتایج اولیه و سپس پایانی انتخابات مجلس و همچنین میان دوره‌ای خبرگان رهبری خواهیم بود.

به گزارش «آزادی»، نتایج نهایی انتخابات تهران و چند حوزه کلان‌شهر احتمالا تا یکشنبه اعلام خواهد شد. بیش از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی هستند. همچنین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان نیز همزمان در تهران، خراسان‌های شمالی و رضوی، قم و فارس برگزار می‌شود.

کار شمارش آراء در حوزه‌های کوچک‌تر و روستا‌های استان‌های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده است. به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در استان‌های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 

*** نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

یوسف داودی نماینده فعلی مردم سراب و مهربان با ر دیگر بهارستانی شد

با شمارش 30درصد صندوق های تبریز : پزشکیان ،فرهنگی ،بیگی ،متفکرآزاد، منادی، تاج الدینی ،پاشایی،سعیدی آرای بیشتری کسب کرده اند .

علیزاده از مراغه و عجب شیر راهی بهارستان شد

حجت الاسلام رضا باقری بنابی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بناب به بهارستان راه یافت.

معصومه پاشایی از مرند راهی بهارستان شد

سیدحمزه امینی نماینده فعلی هشترود و چاراویماق با کسب اکثریت آراء به بهارستان راه یافت.

*** نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجف زاده (اعتدال توسعه)
حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
حوزه شوط ، پلدشت ،ماکو  چالدران: محمد علی پور (رحمتی)
حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل) و محمد جواد سبحانی‌فر (مستقل)
 حوزه میاندوآب : عیسی زاده
حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
حوزه مهاباد: محمودزاده
حوزه سلماس: رضازاده

 

*** نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا
گرمی: ولی اسماعیلی اصولگرا
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده جزو لیست اصلاحات
خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

 

*** نتایج انتخابات در استان اصفهان:

 

- نتیجه نهایی انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه اردستان اعلام شد. بر این اساس گفته می شود که طباطبایی نژاد۱۴۸۹۴ و  بخشایش۱۱۶۳۶ رأی کسب کرده اند.   

- فریدن فریدونشهر: حسین محمدصالحی ۲۸ هزار و اکبر ترکی ۱۹ هزار

 

*** نتایج انتخابات در استان البرز:

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان علی حدادی با ۶۴۴۳۳ رای نفر اول / محمود بهمنی با ۳۶۶۵۷ رای نفر دوم / بهنام فیاض با ۱۶۴۵۲ رای نفر سوم / خرمجاه با ۱۶۱۷۹ رای نفر چهارم / بارانچشمه با ۷۳۹۲ رای نفر پنجم

 

*** نتایج انتخابات در استان ایلام:

 

حوزه انتخابیه شمال استان ایلام : آقایان علی اکبر بسطامی و خانم سارا فلاحی با کسب اکثریت آرا توانستند منتخب حوزه شمالی ایلام شوند
حوزه جنوبی استان ایلام : : با توجه به شمارش صندوق های جدید تا این لحظه بهزاد علیزاده با ۱۹/۶۸۰رای حد نصاب لازم برای راهیابی به مجلس را کسب نموده است

در حوزه جنوب استان ایلام با توجه به شمارش صندوق های جدید و تغییر در وضعیت نامزدها ،همچنان آقایان بهزاد علیزاده و صادق کرمی در رقابتی تنگاتنگ پیشتاز انتخابات این حوزه هستند

*** نتایج انتخابات در استان بوشهر:

عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، ابراهیم رضایی از حوزه دشتستان، غلامحسین کرمی و از حوزه دشتی و تنگستان حجت الاسلام موسی احمدی راهی مجلس شدند

 

*** نتایج انتخابات در استان تهران:

حائزین بیشتری آرای استان تهران تاکنون:
ورامین و پیشوا: حسین نوش آبادی
شهریار: حسین حق وردی
پاکدشت: فرهاد بشیری
رباط کریم: حسن نوروزی

 

 

*** نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

 

 

*** نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:

نتایج شمارش آراء در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه تا این لحظه:
سلمان اسحاقی ۱۸۰۰۰ بیش از راَی
مهدی بصیری ۹۰۰۰ بیش از راَی
سیدمصطفی جلالی بیش از ۸۰۰۰ راَی

 

*** نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

 

حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: قاضی زاده پیشتاز است


حوزه انتخابیه نیشابور ارکانی پیشتاز است


حوزه انتخابیه تربت جام رحیمی پیشتاز است


حوزه انتخابیه چناران امامی پیشتاز است

 

حوزه انتخابیه قوچان آقای آذری منتخب مردم شد

حوزه انتخابیه گناباد

تاکنون: اول صفایی ۲۳۵۰۰ 

دوم عربشاهی ۱۰۸۰۰

*** نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:

 

 

*** نتایج انتخابات در استان خوزستان:

حوزه انتخابیه شادگان با ادامه شمارش صندوق ها مجید ناصری نژاد نماینده فعلی شادگان از سید مهدی آلبوشوکه پیش افتاد شمارش آرا ادامه دارد.

حوزه انتخابیه شوش : کعب عمیر ۲۷۰۰۰ / چگنی :۱۹/۵۰۰ / نوری ۱۷۰۰۰

حوزه انتخابیه اهواز:

سیدکریم حسینی ۴۷۶۴۷
شبیب جویجری ۲۲۳۲۱
مجتبی یوسفی ۲۰۰۴۳
یکتا سواری ۱۵۴۵۸
مهداوی ۱۴۶۷۶
سعیدوای ۱۲۰۹۴
سراج ۱۱۵۰۱
فلاحی مقدم ۱۰۸۸۵

 گفته می شود، در حوزه ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندرامام و جولکی رقابت بین «امیر حیاتی مقدم، حبیب آقاجری، صالحی زاده و بابلی است.

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک تاکنون؛ ایزدپناه ۳۱۰۰۰ / ابراهیم پور ۱۶۰۰۰

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان: علیرضا ورناصری فعلا توانسته بیشترین آراء این حوزه را به خود اختصاص دهد

حوزه انتخابیه دزفول:  ۹۹۰۹۱ آوایی /۹۱۰۰۰ پاپی زاده

حوزه انتخابیه بهبهان:

۱۶۳۰۰ مظلومی
۱۲۸۰۰ سالاری
۷۸۰۰ آقاجری

حوزه انتخابیه ماهشهر: تا لحظه مخابره این خبر با شمارش آرای ماخوذه از حوزه انتخابیه بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره)، حاج حبیب آقاجری نفر اول است و امیر حیات مقدم و جمال صالح زاده نیز به ترتیب نفرات دوم و سوم هستند شمارش آرا ادامه دارد.

حوزه انتخابیه خرمشهر: سید لفته احمدنژاد از نیروهای اصولگرای خرمشهر تاکنون پیشتاز انتخابات در این حوزه است.

حوزه انتخابیه اندیمشک: آخرین اخبار واصله از اندیمشک حکایت از این دارد که فریدون حسنوند دوباره حائز بیشترین تعداد آرا شده و عباس کرمی و حسینی منش با اختلاف زیاد پس از او قرار دارند.

حوزه انتخابیه شوشتر: تا این لحظه سهراب گیلانی نماینده فعلی نفر اول است بعد از وی سیدابراهیم سادات نماینده قبلی شوشتر دوم است به احتمال زیاد گیلانی دوباره راهی بهارستان می شود.

 

*** نتایج انتخابات در استان زنجان:

حجت‌الاسلام حسن شجاعی، منتسب به اصولگرایان از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس یازدهم شد.

سید البرز حسینی، از حوزه انتخابیه شهرستان خدابنده راهی مجلس شد.

مرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی برای دومین دومین دور پیاپی راهی مجلس شورای اسلامی شد.

*** نتایج انتخابات در استان سمنان: 

 

- نتايج غير رسمى شمارش آرا ٤٠ صندوق در حوزه انتخابيه سمنان، مهديشهر و سرخه بدین شرح است:

نفر اول گلرو ٥٥٠٠ راى
نفر دوم دامغانيان ١٥٠٠ راى
نفر سوم خسروى ١٣٠٠ راى
نفر چهارم جمعه اى ١١٠٠ راى

- همچنین نتایج آراء ۳ نفر اول شهرستان شاهرود تا این لحظه
۳۶ دقیقه بامداد

کل آرا ۴۴۷۸۶ شمارش شده
صندوق های شمارش شده ۱۲۴ از ۱۴۷ صندوق

آقای علی اصغر خانی ۱۸۰۵۶ رای ۴۰درصد
احمد عجم ۱۳۲۸۳ رای ۲۹درصد
آقای سید حسن حسینی ۱۳۲۸۷ رای ۲۹درصد

- میزان ارا هنوز در گرمسار و دامغان مشخص نیست؛ هرچند گفته می شود رقابت در دامغان بسيار ميليمتري بين عليزاده و دانشجو دنبال می شود و نتایج صندوق های آخر تعیین کننده است.

 

*** نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

حوزه انتخابیه زاهدان:

حامد آرامش ۲۳۱۲
ناصرکاشانی۱۴۳۵
امین نارویی ۱۲۶۲
حسینعلی شهریاری۵۷۸
فداحسین مالکی ۵۴۳
عباس شیبک۱۴۰

*** نتایج انتخابات در استان فارس: 

- گفته می شود، آمار اولیه مشارکت در استان فارس 50 درصد است.

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان

5 نامزد در شیراز تا این لحظه پیشتازند

قادری

کشکولی

پاکفطرت

نجابت

عزیزی

 حوزه انتخابیه جهرم :

محمدرضا رضایی کوچی(نماینده فعلی) در این حوزه پیشتاز است


حوزه انتخابیه مرودشت،پاسارگاد و ارسنجان
آمار کلی تا ساعت 22:45
قبادی 19856
رشیدی 14566
ابراهیمی 12453
برومند 10852

حوزه انتخابیه اقلید
صالحی 13500

گرامی 7000

 اخبار غیر رسمی حکایت از پیروزی مسلم صالحی در این حوزه دارد.

حوزه انتخابیه آباده،بوانات و صفاشهر
زارع 29875
بلارک 12897
شرفی 11567
مومن 10786
صفی قلی 4356

حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار
فریدون عباسی (رئیس سابق سازمان انرژی اتمی) در این شهرستان پیشتاز است

حوزه انتخابیه فیروزآباد،فراشبند،قیروکارزین
محمد مهدی فروردین پیشتاز است

حوزه انتخابیه سپیدان
علیزاده در این حوزه پیشتاز است

دکتر حجت الله فیروزی با کسب آرائ لازم پیروز انتخابات در فسا شد.

 

*** نتایج انتخابات در استان قزوین:

حوزه انتخابيه تاکستان:

رجب رحماني با اختلاف قاطع نماينده تاكستان شد پرونده انتخابات تاکستان بسته شد
نفر اول رجب رحمانی24683
نفر دوم عباس بیگدلی 18353
نفر سوم امیرطاهرخانی 15825

حوزه انتخابيه بویین زهرا و آوج

 عباسپور نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج مجلس شد

نفر اول روح الله عباسپور 34066

نفر دوم رضا آقا علیخانی 16704

نفر سوم روح اله بابایی صالح 3205

حوزه انتخابيه قزوین، البرز و آبیک :

فاطمه محمدبیگی 27642

لطف اله سیاهکلی 24196 

داود محمدی 14879

 

 

*** نتایج انتخابات در استان قم:

میزان آراء پنج کاندیدای اول قم پس از شمارش ۱۰درصد از صندوقها؛امیرآبادی: ۲۰۲۱۳
امیرآبادی: ۶۵۵۵۷
ذوالنور: ۵۶۰۸۸
زاکانی: ۵۰۰۴۷
موسی پور: ۱۱۷۴۳
نیازمند: ۱۸۹۶

 

*** نتایج انتخابات در استان کردستان:

 

*** نتایج انتخابات در استان کرمان:

 

حوزه انتخابیه کرمان: محمدمهدی زاهدی ۲۸۵۶۰رای / محمدرضا پورابراهیمی۳۸۰۵۰ رای

بم: غضنفر آبادی ۱۹۶۴۳ رای

جیرفت: بهنام سعیدی ۲۱۳۱۵ رای

کهنوج:منصور شکراللهی ۱۷۵۶۳ رای

رفسنجان:حسین جلالی ۲۲۵۶۰۰ رای

سیرجان:  شهبازحسن پور ۲۷۹۴۴ رای

شهربابک:رضا حسینی ۱۲۴۵۳ رای

زرند: شنیده ها از پیروزی حتمی عفت شریعتی با ۲۸۹۰۰ رای خبر می دهند

بافت:صمدالله محمدی ۲۴۳۵۵رای

 

*** نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:

نتیجه قطعی ۳ حوزه‌ انتخابیه کرمانشاه:

پاوه: آرش لهونی
قصرشیرین: شهریار حیدری
کنگاور: علی رضایی

- شهرستان پاوه از مجموع ۱۳ هزار رای شمارش شده نتایج زیر حاصل شده است:

ارش لهونی حدود ۱۰ هزار رای
حمید زردویی ۱۳۰۰ رای
نجیب میرانی ۶۶۰ رای

حجت الاسلام سید_جوادحسینی کیا برنده قطعی حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی شد.

- "نادری" و "بخشی پور" در اسلام آباد غرب پیشتازند

بر اساس واصله، آقایان نادری و بخشی‌پور در اسلام آباد غرب پیشتاز هستند. البته وضعیت نادری بهتر به نظر می‌ رسد.

*** نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویر احمد:

 

"سید محمد موحد"منتخب کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شده است
تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: غلامرضا تاجگردون در انتخابات ۹۸ برای سومین بار بعنوان نماینده گچساران به مجلس راه یافت.

مهدی روشنفکر منتخب بویراحمد و دنا شد

*** نتایج انتخابات در استان گلستان:

 

***نتایج انتخابات در استان گیلان:

فومن و شفت: بهروزی فر - قطعی
انزلی: دنیامالی - قطعی
تالش:محمدیاری
استانه: رمضانی - قطعی
آستارا: غلامرضا مرحبا - قطعی
صومعه سرا: دلخوش - قطعی
لاهیجان: نیکفر - قطعی
رشت: کوچکی نژاد - آقازاده - عظمتی
رودبار: چگینی - قطعی
لنگرود: لاهوتی - قطعی
رودسر و املش: صفری - قطعی

نتیجه نهایی انتخابات در بخش مرکزی ماسال

یاری 7228
شکری 1926
فتح الهی 1357
سلامی 731

 نتیجه نهایی رسمی بخش کرگارنرود تالش

سلامی ۱۲۵۵
شکری ۳۱۷۸
محمدیاری۲۱۴۹
فتح اللهی ۳۴۲۷

*** نتایج انتخابات در استان لرستان:

- نتایج تجمیع آرا در شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان تا ساعت 22:30

حجت‌الاسلام مبلغی 67 هزار و 522 رای

الهیار ملکشاهی 31 هزار و 438 رای

*** نتایج انتخابات در استان مازندران:

آمل:

حاجی پور ۵۸۰۶۸

گفته می شود، سید شمس‌الدین‌حسینی، وزیر پیشین اقتصاد توانسته با کسب آراء لازم، از حوزه انتخابیه غرب مازندران ( امسر تنکابن عباس آباد متل قو و کلار آباد) به یکی از کرسی‌های مجلس دست یابد.

مهدی سعادتی، استاندار اسبق گیلان موفق به کسب اکثریت آرا در حوزه بابل شد

*** نتایج انتخابات در استان مرکزی:

شمارش ارا در حوزه شازند به اتمام رسید
محمود احمدی بیغش، استاندار خراسان شمالی در دولت دهم از حوزه شازند به مجلس راه یافته است.

 محمود احمدی بیغش ۱۹۱۲۴
علی ابراهیمی ۷۸۰۰
هوشنگ هادیان پور ۷۱۸۰

*** نتایج انتخابات در استان هرمزگان:

۱_ احمد مرادی(مستقل)۵۰۷۹۶
۲_ محمد آشوری(اصلاح طلب)۳۷۰۰۵
۳_ منصور آرامی(اصلاح طلب)۲۸۲۱۹
۴ _علی اکبر میرزایی(اصولگرا)۱۲۷۵۳
۵_ابوالقاسم جراره(اصولگرا) ۱۱۳۸۵

پیروزی جباری در غرب و رییسی در شرق هرمزگان قطعی شد

*** نتایج انتخابات در استان همدان:

انتخابیه تویسرکان
محمدمهدی مفتح تاکنون با بیشترین آرا اول است

۴۲ درصد مفتح ، ۱۶ رحمتی، ۱۳ درصد ناصری و.. تاکنون از ۱۰ صندوق شمرده شده از ۷۶ صندوق

تاکنون از ۷۵ صندوق ۹۳۳۸ رای،رحمتی ۳۴۹۹ رای، شهرزاد ۳۰۴۶رای، ناصری ۱۹۶۶رای، فضلعلی ۱۵۹۸ رای
۲۵ صندوق باقی مانده

 نتایج اعلامی در شهرستان نهاوند تا این لحظه حکایت از کسب ۲۳۱۵ توسط شیخ، بهرام نیا ۳۳۰۶ و شهبازی ۴۵۸۲ رأی است.

حوزه انتخابیه ملایر : احد آزادی‌خواه ۲۳۰۰۰ / هادی بیگی نژاد ۱۳۰۰۰ / حسن ونایی ۱۲۰۰۰

رقابت نزدیک است و هنوز شمارش ادامه دارد

*** نتایج انتخابات در استان یزد:

- در حوزه اردکان حدود ۲۱۰۰۰ برگه رای اخذ شده است. شنیده می شود که «محمدرضا دشتی اردکانی» پیشتاز است.

در حوزه میبد وتفت حدود ۴۹ هزار رای اخذ شده و بدلیل پراگندگی زیاد نتایج مشخص نیست. خبرهای رسیده حاکی از مراجعه زیادتر مردم در آخرین ساعات انتخابات به حوزه های اخذ رای است. شنیده می شود در حوزه یزد و اشکذر «محمدصالح جوکار» بعنوان پیشتاز قاطع انتخابات میباشند.

در حوزه یزد و اشکذر صالح جوکار، در حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا دشتی، در حوزه انتخابیه تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی و در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز محمدرضا صباغیان تا این لحظه حائز بیشترین رأی هستند.

این خبر تکمیل می‌شود...

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار