کد خبر : ۱۴۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳ -24 January 2020
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: نیروهای مسلح کشورمان در سایه مبانی دینی، اعتقادی و روحیه شهادت‌طلبی شکست‌ناپذیر هستند.
به گزارش«آزادی»، سردار احمدعلی گودرزی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: انقلاب اسلامی آغازگر هیچ جنگی نبوده اما اگر کشوری خیال تعدی به کشورمان را داشته باشد، مقتدرانه و با اقتدار در برابر متجاوزان خواهیم ایستاد.

وی بیان کرد: در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی و در شرایطی که کشورهای زیادی رژیم بعث عراق را تجهیز و پشتیبانی کردند، رزمندگان و ملت مقاوم ایران اسلامی با پایمردی در برابر دشمن متجاوز ایستاده و او را وادار به عقب‌نشینی کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اقتدار، شجاعت و صلابت سربازان انقلاب در نیروی مسلح جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح کشورمان در سایه مبانی دینی، اعتقادی و روحیه شهادت‌طلبی شکست‌ناپذیر هستند.

گودرزی افزود: سربازان و رزمندگانی که در دامان پر مهر مادرانی متعهد و مومن پرورش می‌یابند، شهدایی چون شهید محمد بروجردی مسیح کردستان هستند.

وی تاکید کرد: شهدایی که در مکتب قرآن پرورش یافته و با یاد و توکل بر خداوند متعال هراسی به دل راه نمی‌دادند، بی‌هراس از دشمن جان خود را در راه آرمان‌های انقلاب و اسلام فدا کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: اصول و اهداف والای انقلاب اسلامی که بر پایه اصول دینی و قرآنی بنیان نهاده شده‌اند، در حال بسط و گسترش در منطقه و دنیا هستند.

گودرزی با اشاره به گسترش فرهنگ بسیج و الگوگیری دیگر کشورها از این فرهنگ تصریح کرد: امروز ملت‌های عراق، افغانستان، یمن، سوریه، غزه و لبنان در سایه تأسی از این فرهنگ در برابر دشمنان ایستاده و مقاومت می‌کنند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی با وجود تهدیدها و کینه‌توزی‌های دشمنان با تکیه بر رهبری‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری، ایستادگی و مقاومت ملت و البته حاکمیت دینی مسیر رشد و تعالی خود را طی می‌کند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تدوین بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر فرزانه انقلاب گفت: انقلاب که چهله اول را با اقتدار و پیروزی گذرانده، در چهل ساله دوم با تکیه بر اصول تدوین شده در بیانیه گام دوم مسیر پیشرفت را با موفقیت پیموده و اهداف و ارزش‌های والای آن هر چه بیشتر بسط و گسترش می‌یابد.

گودرزی اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که در فراتر از مرزهای کشور تدوین شده، بر پایه اصولی مانند معنویت، اخلاق، علم، پژوهش، عدالت، مبارزه با فساد، استقلال و آزادی بنیان نهاده شده است.
منبع: فارس
برچسب ها: آزادی ، نیرو ، مسلح ، عقیده
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: