کد خبر : ۱۴۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۷ -24 January 2020
رئیس‌جمهور روسیه با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در بیت لحم دیدار و گفتگو کرد. پوتین در این دیدار مدعی شد: معامله قرن طرح ادعایی آمریکا برای پایان دادن به منازعه بین فلسطینیان و اسرائیل است، هنوز جزئیات دقیقی از این طرح ضد فلسطینی مشخص نیست، ولی پیش‌بینی می‌شود آمریکا دراین طرح جانب اسرائیلی‌ها را بگیرد.
به گزارش «آزادی» ، «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه امروز پنجشنبه با «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو کرد.

رئیس جمهور روسیه که برای شرکت در پنجمین نشست سالانه هولوکاست در تل‌آویو به فلسطین اشغالی سفر کرده، بعد از این نشست با عباس در شهر بیت لحم، واقع در ۱۰ کیلومتری قدس دیدار کرد.

به نوشته پایگاه خبری شبکه «راشا تودی»، پوتین گفت که روابط بین فلسطین و روسیه تاریخی است و مسکو آماده است که همکاری‌ها را بیشتر کند. محمود عباس نیز گفت که در این دیدار، با پوتین در مورد «معامله قرن» و انتخابات پارلمانی و ریاستی گفتگو خواهد کرد.

معامله قرن طرح ادعایی آمریکا برای پایان دادن به منازعه بین فلسطینیان و صهیونیست‌هاست. هنوز جزئیات دقیقی از این طرح ضد فلسطینی مشخص نیست، ولی پیش‌بینی می‌شود آمریکا دراین طرح جانب اسرائیلی‌ها را بگیرد؛ به ویژه اینکه ترامپ طی دو سال گذشته، شهر قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته و سفارت آمریکا را به این شهر فلسطینی منتقل کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: