کد خبر : ۱۴۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲ -14 January 2020
سازمان حشد شعبی عراق بار دیگر حمایت خود را از موضع پارلمان و دولت عراق در زمینه حضور نیرو‌های آمریکایی در این کشور اعلام کرد.
سازمان حشد شعبی عراق بار دیگر حمایت خود را از موضع پارلمان و دولت عراق در زمینه حضور نیرو‌های آمریکایی در این کشور اعلام کرد.

به گزارش «آزادي»، به نقل از سایت حشد شعبی، فرماندهان عملیات حشد شعبی، معاونان، بخش‌ها، فرماندهان یگان‌ها و مدیران اداره‌های وابسته به این نهاد روز دوشنبه در نشستی گسترده در مقر نایب رئیس سازمان حشد به بررسی برجسته‌ترین اولویت‌های امنیتی و نظامی پرداختند.

در این نشست بر انجام عملیات ویژه با هدف نابودی مخفیگاه‌های بقایای داعش به اضافه مستحکم سازی مواضع دفاعی و حمایت از مرز‌ها در برابر نفوذ عناصر تروریستی که اخیرا گزارش‌های زیادی در این باره منتشر شده، تاکید شد.

در این نشست همچنین بر لزوم ادامه و توسعه سازوکار‌های آموزش، تقویت هماهنگی مشترک با نیرو‌های امنیتی تاکید و از مصوبه اخیر پارلمان و تصمیمات فرمانده کل نیرو‌های مسلح عراق در زمینه حضور نیرو‌های نظامی خارجی در این کشور اعلام حمایت شد.

شرکت کنندگان در این جلسه گفتند، طبق طرح‌های عملیاتی و روحیه معنوی که ابومهدی المهندس، نایب رئیس حشد شعبی داشت عمل کرده و راه او را ادامه خواهند داد و ثبت "دستاورد‌ها و پیروزی‌هایی" که حشد شعبی در طول سال‌های گذشته محقق کرده را حفظ خواهند کرد.

انتهای پیام
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار