کد خبر : ۱۴۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹ -19 December 2019
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس:
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: اگرچه معتقد هستم افزایش قیمت بنزین کار اشتباهی بود، اما با توجه به انتخابات پیش رو و فرمایشات مقام معظم رهبری بهتر است مصلحت کشور را در نظر داشته باشیم و منتفی شدن استیضاح ۲ وزیر نیز در این راستا بود.
به گزارش«آزادی» ،  اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر با اشاره به مطرح شدن استیضاح وزیر کشور و وزیر نفت در مجلس اظهار داشت: اصلاح یکباره قیمت بنزین و نارضایتی‌های مردم موجب شده بود که نمایندگان مجلس طرح استیضاح ۲ وزیر را مطرح کنند، اما در یک اقدام غیرحرفه‌ای و غیرمنطقی امضای خود را پس گرفتند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر در نظر گرفتن شرایط حساس فعلی تصریح کرد: اگرچه معتقد هستم افزایش قیمت بنزین کار اشتباهی بود، اما با توجه به انتخابات پیش رو و فرمایشات مقام معظم رهبری بهتر است مصلحت کشور را در نظر داشته باشیم و منتفی شدن استیضاح ۲ وزیر نیز در این راستا بود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسب رضایت مردم و پاسخگویی به مشکلات آن‌ها زمینه‌ساز انتخابات پرشور است خاطرنشان کرد: عدم رعایت اخلاق در فضای سیاسی و انتخاباتی کاملاً مذموم است و هر کسی که اخلاق را رعایت نکند جایگاهی بین طرفداران بنده ندارد.


فرماندار شهرستان رودسر نیز در این جلسه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و پرهیز از تریبون دادن به افرادی که قصد آشوب دارند گفت: همه وظیفه دارند برای حفظ آرامش و امنیت جامعه و برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تلاش کنند.

حسین اسماعیل‌پور با بیان اینکه در حوزه انتخابیه شهرستان‌های رودسر و املش ۴۲ نفر برای رقابت‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند افزود: هیچکدام از این داوطلبان انصراف ندادند و همگی از طرف شورای نگهبان تأیید صلاحیت شدند.

وی عنوان کرد: پل روستای گزافرود رودسر با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد و همچنین پل قاسم‌آباد با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد در حال ساخت هستند و تلاش داریم که به‌زودی به بهره‌برداری برسند.

به گزارش تسنیم، پس از اصلاح قیمت بنزین نمایندگان مجلس طرح استیضاح وزیر نفت و وزیر کشور را مطرح کرده بودند که این طرح با توجه به موقعیت حساس فعلی منتفی شد.

گفتنی است که بیژن زنگنه وزیر نفت پس از افزایش قیمت بنزین و نارضایتی مردم و نمایندگان ۲ مرتبه با حضور در کمیسیون انرژی مجلس به سؤالات نمایندگان پاسخ داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار