کد خبر : ۱۴۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷ -12 December 2019
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر دشمنان دست از شیطنت برندارند منافعشان را به آتش می‌کشیم و به آن‌ها می‌گوییم که شما را تعقیب می‌کنیم، می‌یابیم و انتقام می‌گیریم.
به گزارش «آزادی» سردار حسین سلامی ظهر پنجشنبه در نشست صمیمی با رزمندگان، بسیجیان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که در سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران برگزار شد با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن رمز عزت و بقای ما است گفت: فاصله‌ای تا پیروزی نداریم و به خیمه دشمن نزدیک هستیم.

سلامی با بیان اینکه تمام فتنه‌ها و جنگ‌ها طی ۴۱ سال اخیر با وجود رزمندگان و مردم خاموش شده است گفت: رزمندگان امنیت نشانه‌های بصیرت این نظام و انقلاب هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن در حال عقب نشینی است و در حال عقب نشینی فتنه‌ها را برپا می‌کند گفت: خیال خام و باطل دشمن این است که با فشار اقتصادی می‌تواند ملت ایران را از پای بیاندازد، اما باید بدانند که هرچه بیشتر فشار وارد کند مردم مستحکم‌تر خواهند ایستاد و مقابله می‌کنند و خرسندم که می‌بینیم امروز در هه جا پرچم عاشورا در اهتزاز است.

فرمانده کل سپاه پاسداران اگر همین اندازه جمعیت در کنار ائمه بود آن ماجرا‌های غم‌انگیز هرگز در صدر اسلام به وقوع نمی‌پیوست، بیان داشت: حضور رزمندگان یک جهاد بزرگ است چرا که دشمن از شما هراس دارد چرا که طبق آیات قرآن که می‌فرمایند؛ «اگر غافل شوید دشمن هجوم می‌آورد» شما نیز نباید از پای بنشینید و از دشمن غافل شوید.

وی با اشاره به ناآرمی و اغتشاش‌های اخیر عنوان داشت: مردم با حضور به موقع در صحنه جلوی هر گونه ناآرامی را در داخل کشور گرفتند، اما اگر دشمنان دست از شیطنت برندارند منافعشان را به آتش می‌کشیم و به آن‌ها می‌گوییم که شما را تعقیب می‌کنیم، می‌یابیم و انتقام می‌گیریم و مردم ما همچنان استوار مانده اند و در برابر همه فشار‌ها و تهدیدات ایستادگی خواهد کرد.

سلامی خطاب به خانواده شهدا گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان استوانه‌های محکم صبر هستند.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، دشمن ، شیطنت ، منافع
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار