کد خبر : ۱۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵ -12 December 2019
قم آیت‌الله مکارم شیرازی بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌ها و نهاد‌ها و پرهیز از اقدامات جزیره‌ای در حل ناهنجاری‌ها تاکید کرد و گفت: عنصر مذهب به عنوان عامل پیشگیری از بسیاری مفاسد اخلاقی و اجتماعی نقش موثر دارد.
به گزارش«آزادی» آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار آیت‌الله سعیدی رییس قرارگاه ۱۹ دی استان قم و هیات همراه با تاکید بر این که مبارزه با مفاسد اخلاقی و ناهنجاری‌های اجتماعی کار یک نهاد و دستگاه نیست، گفت: در این خصوص همه باید دست به دست هم دهند، حرم حضرت معصومه (س) وزارت ارشاد، ناجا، صدا و سیما و رسانه‌ها همه باید دست به دست هم دهند و در حل مشکلات بکوشند و اگر تنها یک نهاد و دستگاه بخواهد در این زمینه ایفای نقش کند راه به جایی نخواهیم برد.

وی در ادامه بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌ها و نهاد‌ها و نیز و پرهیز از اقدامات جزیره‌ای در این خصوص، بر نقش عنصر مذهب به عنوان عامل پیشگیری از بسیاری مفاسد اخلاقی و اجتماعی تأکید کرده و افزود: این عامل بازدارنده را باید نه تنها در قم بلکه در همه شهر‌ها و استان‌های کشور روز به روز حفظ و تقویت کرد.

وی پایبندی به آموزه‌های دینی را سدی در برابر ناهنجاری‌های اخلاقی و مفاسد برشمرده و افزودند، در این خصوص همه دستگاه‌ها مسؤولیت دارند و باید ضمن همکاری و تعامل، برنامه‌ریزی دقیقی را صورت دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی، این مرجع تقلید در پایان ضمن دعا برای حل مشکلات کشور بویژه مسائل اخلاقی و اجتماعی عنوان کرد: امیدوارم همه دست به دست هم دهند و برای حل این دغدغه‌ها کار ارزشمندی انجام شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: