کد خبر : ۱۳۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸ -06 December 2019
معاون فرماندار تهران:
معاون فرماندار تهران گفت: در مجموع شش روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تا ساعت ۱۷، ۲۰۴۶ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش «آزادی»، نظام ملکشاهی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تهران در ششمین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای در جمع‌بندی آمار ثبت‌نام کنندگان در این دوره از انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران، گفت: در ششمین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، تا ساعت ۱۷، ۳۴۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد، ۴۸ نفر خانم و ۲۹۲ نیز آقا هستند.

وی افزود: در مجموع شش روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تا ساعت ۱۷، ۲۰۴۶ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

ملکشاهی با اشاره به آمار داوطلبان نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری در میان دوره‌ای تهران، اظهار داشت: اولین روز ثبت نام از داوطلبان اولین میان دوره‌ای خبرگان رهبری در دوره پنجم از امروز آغاز شد که تا کنون ۹ نفر ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: در شش روز گذشته ۹ نفر از اقلیت‌های دینی نیز ثبت نام کردند. در تهران کار هیئت اجرایی اقلیت‌های دینی پایان یافته است در شهرستان‌هایی که باید برای شعب اخذ رأی هم آمادگی لازم را داشته باشند، هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است و فرمانداری‌های کشور این آمادگی را به عنوان حوزه فرعی تهران دارند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: ۳۰ ساله جوانترین داوطلب و ۷۳ ساله مسن‌ترین داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران هستند که تا پایان روز ششم ثبت نام کرده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: