کد خبر : ۱۳۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰ -26 November 2019
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با هشدار درباره اینکه عده‌ای در کشور تلاش دارند بگویند ما به بن بست خورده‌ایم، گفت: ملتی که بسیج ۲۰ میلیونی دارد بن بست ندارد.
به گزارش«آزادی» ، سردار غلامرضا جلالی روز سه شنبه با بیان اینکه بسیج حقیقتی شبیه به افسانه‌هاست، گفت: این تعبیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای درباره شجره طیبه‌ای است که امروز ملت ایران در سایه سار امن آن روزگار می‌سپارد.

وی با بیان اینکه دیروز خیابان‌های تهران و بسیاری از شهر‌های کشور پذیرای صد‌ها هزار ایرانی مسلمانی بود که به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایمان راسخ داشتند، افزود: آن‌هایی که اگرچه از ندانم‌کاری برخی مسئولین آزرده‌خاطر بودند، اما بین اصل نظام و انقلاب و عملکرد مسئولین تفاوت و تمییز قائل هستند، آن‌ها بسیجی‌وار آمدند تا بگویند ما اهل کوفه نیستیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه پیشتر اشاره کرده بودیم که در فضای پسافتح جنگ ترکیبی باید به شدت مراقب باشیم که دشمن در کمین است، خاطرنشان کرد: بلوای آبان نیز مصداقی از همین کمین دشمن برای تبدیل پیروزی ملت ایران به شکست بود.

جلالی اظهارداشت: دشمن البته نمی‌داند این ملت شکست ندارد چراکه پشت سر، ولی خود بسیجی وار و بصیرت مدار در میدان است. حماسه چهار آذر ۹۸ تبلور روحیه مقاومت بسیجی در میدان سخت فتنه‌های ترکیبی بود.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی بسیج باید نقش خود را در آرایش دفاعی که مد نظر مقام معظم رهبری است تقویت کند، ادامه داد: امروز میدان جنگ صرفا دیگر نظامی نیست، از عرصه فرهنگ تا اقتصاد، تا فضای سایبر و تولید علم و دانش همه عرصه پیکار و مجاهدت است و چه فرصتی بهتر از این برای بسیجیان که وارد عرصه‌های گوناگون شده و در تمامی سطوح فتح و نصرت بیافرینند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با هشدار درباره اینکه عده‌ای در کشور تلاش دارند بگویند ما به بن‌بست خورده‌ایم، یادآورشد: این‌ها در بهترین حالت ممکن غافلانی هستند که ظرفیت‌های عظیم این ملت بزرگ تحت امر ولایت را نمی‌شناسند، ملتی که بسیج ۲۰ میلیونی دارد بن‌بست ندارد، شاید این عده در بن‌بست ذهنی خود گیر کرده‌اند که امیدواریم خدا نجاتشان دهد.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، ملت ، بسیج ، بن بست
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار