کد خبر : ۱۳۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳ -19 November 2019
روبروت مورنو پس از پایان بازی اسپانیا و رومانی در نشست خبری حاضر نشد و با چشمان گریان با شاگردانش خداحافظی کرد.
روبروت مورنو پس از پایان بازی اسپانیا و رومانی در نشست خبری حاضر نشد و با چشمان گریان با شاگردانش خداحافظی کرد.

به گزارش «آزادي» و به نقل از آس، تیم ملی فوتبال اسپانیا در آخرین بازی اش در انتخابی یورو ۲۰۲۰ توانست با پنج گل رومانی را شکست دهد و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کند. با این حال پس از بازی یک اتفاق عجیب رخ داد. روبرت مورنو در نشست خبری بعد از بازی حاضر نشد. هیچکس در این رابطه توضیحی نداد، اما سپس دلیلش را اعلام کردند. سرمربی اسپانیایی شرایط حضور در نشست خبری را نداشت، چون چشمانش پر از اشک بود. مورنو در حالی که اشک می‌ریخت با بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد. بازیکنان هم به احترام سرمربی شان چیزی نگفتند.

خوسه فرانسیکو مولینا (مدیر ورزشی فدراسیون فوتبال اسپانیا) پس از بازی در رختکن حاضر شد تا خبر برکناری را به مورنو اطلاع دهد. خبری از لوییس روبیالس (رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا) نبود. در نهایت سرمربی اسپانیایی با چشمان گریان از بازیکنان خداحافظی کرد. فدراسیون امروز (سه شنبه) برکناری سرمربی اسپانیا را به صورت رسمی اعلام می‌کند.

با این تصمیم روبیالس راه را برای بازگشت لوئیس انریکه باز کرد. پس از جدایی سرمربی اسپانیایی به خاطر بیماری دخترش (که در آگوست درگذشت)، مورنو هدایت لاروخا را بر عهده گرفت. به نظر می‌رسد روبیالس ترجیح می‌دهد برای مرحله نهایی یورو دوباره از انریکه بهره ببرد. تا چند روز آینده سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا معرفی می‌شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار