کد خبر : ۱۳۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸ -15 November 2019
رسانه‌های رژیم صهیونیستی ضمن بی نتیجه توصیف کردن ماجراجویی جدید تل آویو علیه غزه از شکست دیگری که به پرونده نتانیاهو اضافه شده است، پرده برداشتند.
به گزارش «آزادی» ، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به تحولات اخیر در غزه اعلام کردند: نتانیاهو از آقای امنیت («بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تبلیغات انتخاباتی سال ۲۰۱۵ خود را «مرد امنیت» معرفی کرد. او خود را حافظ امنیت نامید که آینده کودکان را تنها او می‌تواند تأمین کند) به آقای شکست تبدیل شده است.

این رسانه‌ها از شکست ماجراجویی جدید نتانیاهو در غزه خبر دادند و اینکه رژیم صهیونیستی دستاوردی از این اقدامات ددمنشانه نداشته است و اعلام کردند: این درگیری هم مانند موارد قبلی نفعی برای اسرائیل نداشت.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در ادامه اذعان کردند: اسرائیل تمایلی برای ورود به جنگ آتی ندارد و باید با همه تلاش خود را برای ممانعت از وقوع آن به کار گیرد. اسرائیل تاوان سنگینی در جنگ آتی با ایران و متحدانش در منطقه خواهد پرداخت و نمی‌تواند در آن پیروز شود.

شایان ذکر است که مصعب البریم سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین قبلا از آتش بس پس از اینکه رژیم صهیونیستی به همه خواسته‌های مقاومت فلسطین تن داده بود، خبر داده و اعلام کرده بود: این پس از مقابله مقاومت فلسطین با تجاوز صهیونیست‌ها رخ داد و پس از آنکه شوکت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم درهم شکست.
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار