کد خبر : ۱۲۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹ -16 October 2019
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اخراج بیش از ۲۰۰ نیروی بکارگیری شده بدون ضابطه در مراکز مختلف از جمله بیمارستان شهید جلیل یاسوج صحت ندارد.
به گزارش «آزادی» ، جلال پوران فرد افزود: در زمینه نیرو‌های شرکتی بکار گرفته بدون ضابطه و غیر نیاز در بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتظر تعیین تکلیف توسط متولیان امر هستیم و هرگونه تصمیمی که گرفته شود، بدون شک اجرایی خواهد شد.

پورانفرد با تاکید بر اینکه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با بیکار شدن هیچ فردی موافق نیست، افزود: البته این موضوع دال بر این نبوده که ضوابط قانونی نادیده گرفته شود و اجرای قانون و عدالت را برای خود اولویت می‌دانیم و با هرگونه بکارگیری بدون ضابطه مخالف هستیم.

وی ابراز داشت: در گذشته تعداد زیادی نیروی شرکتی بدون رعایت قانون در مراکز مختلف درمانی استان بکار گرفته شده که هم اکنون در قامت یک مشکل، بخش زیادی از وقت مدیران ارشد دانشگاه را گرفته است.

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طبق قانون برای تمامی نیرو‌های بکار گرفته شده از همان روز اول باید مراحل گزینش آنان انجام می‌شد که این افراد بدون توجه به این مهم در مراکز مختلف کار خود را آغاز کردند و این موضوع خلاف قانون است.

پوران‌فرد گفت: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با استناد و احترام به قانون از مراکز درمانی خواست در زمینه تعیین تکلیف نیرو‌های بکار گرفته شده بدون گزینش اقدام لازم را انجام دهند که برخی همین را فرصتی مناسب برای تخریب مدیران ارشد دانشگاه و تشویش اذهان عمومی قرار دادند.

وی خواستار دوری رسانه‌ها از جنجال آفرینی شد و ادامه داد: بدون شک کمک به اجرای قانون، توسعه فرهنگ قانونمنداری و شفافیت در مسائل مختلف جزو رسالت‌های رسانه است.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، تکذیب ، مراکز ، ذزمانی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: