کد خبر : ۱۲۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳ -12 October 2019
مسئول کمیته مراسمات ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال بیش از ۶۰ سخنران و مداح شاخص کشوری با هماهنگی این کمیته به عراق اعزام شده‌اند.
به گزارش «آزادی» ، مسئول کمیته مراسمات ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال بیش از ۶۰ سخنران و مداح شاخص کشوری با هماهنگی این کمیته به عراق اعزام شده‌اند.

علی اکبر مداحی اظهار داشت: این افراد به منظور اجرای مراسمات عزاداری در موکب‌های مختلف ساماندهی شده اند و در شهر‌های کربلا، نجف، کاظمین و سامرا حضور پیدا خواهند کرد. همچنین در موکب‌های بین راه و برخی مواکب مرزی هم برنامه‌های مختلفی خواهند داشت.

وی افزود: انتخاب موکب‌های مختلف با توجه به جلسات قبل از اربعین و با درنظر گرفتن ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های مناسب اجرای برنامه‌های مذهبی انجام می‌شود که با استقبال بسیار زیاد موکب‌داران مواجه شده است که امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم ظرفیت این کار را افزایش دهیم.

مداحی گفت: امسال چهره‌های شاخصی مانند آقایان آهنگران، حدادیان، نریمانی، بیوکافی، بنی فاطمه و رسولی در برنامه‌های ما شرکت کرده‌اند که در موکب‌های مختلف حضور خواهند داشت.

وی افزود: این عزیزان هیچ‌کدام دستمزدی بابت این حضور دریافت نمی‌کنند و فقط به خاطر علاقه و عشق خود به حضرت اباعبدالله در این مراسمات حضور پیدا می‌کنند.
منبع: مهر
برچسب ها: آزادی ، اعزام ، مداح ، شاخص ، عراق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: