کد خبر : ۱۲۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹ -12 October 2019
با اعلام دبیرخانه ششمین سوگواره ملی عکس "قاب شیدایی " مهلت ارسال اثر به این سوگواره تا ۵ آبان ماه ۹۸ تمدید شد.
به گزارش «آزادی»، دبیرخانه ششمین سوگواره ملی عکس "قاب شیدایی" با توجه به استقبال بسیار خوب هنرمندان عکاس کشور از این سوگواره و ایجاد فرصت در راستای ثبت و ماندگاری لحظه‌های ناب عشق به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ثبت لحظات ماندگار راهپیمایی عظیم پیاده روی میلیونی اربعین حسینی مهلت ارسال اثر را تا ۵ آبان ماه ۹۸ تمدید کرد.

در سوگواره ملی عکس "قاب شیدایی" که هرساله با همکاری و مشارکت حوزه هنری استان کردستان، شهرداری و شورای شهر بیجار در بیجار برگزار می‌گردد تلاش می‌گردد تا در کنار معرفی آیین‌ها و مراسم عزاداری این ایام در سراسر کشور از قاب تصویر عکاسان، فرهنگ عزاداری مردمان ولایت مدار بیجار را نیز به سراسر ایران معرفی نموده و زمینه کشف و حمایت از استعداد‌های هنر عکاسی و خلق و تولید آثار فاخر هنری مهیا گردد.

ثبت بازخورد مراسم عزاداری ایام محرم بر اقشار مختلف مردم و آسیب شناسی پاره‌ای از مراسم‌های برگزار شده به منظور ارتقاء ارزش‌های معنوی حاکم بر ایام محرم و صفر در کنار آشنایی عکاسان مبتدی با حوزه‌ی عکاسی موضوعی و ایجاد رغبت جهت ورود به این عرصه از اهداف دیپگری است که در این سوگواره هدف گذاری گردیده است.

این سوگواره در بخش‌های مجموعه عکس ملی (۵ تا ۷ عکس)، مجموعه عکس ویژه شهرستان بیجار (۵تا ۷ عکس)، تک عکس ملی (حداکثر ۳ عکس)، تک عکس ویژه‌ی شهرستان بیجار (حداکثر ۳ عکس) و عکس موبایلی برگزار و شرکت در این سوگواره برای تمامی عکاسان آماتور و حرفه‌ای آزاد است.

علاقه‌مندان جهت ارسال اثر به سه شیوه ارسال اثر به پست الکترونیکی سوگواره به آدرس ghabesheydeei ۶@gmail.com، ارسال فایل اثر به شماره تلگرامی ۰۹۹۰۳۸۶۹۱۶۱ و یا از طریق ارسال پستی لوح فشرده به دبیرخانه سوگواره به آدرس: کردستان – بیجار – شهرداری بیجار – واحد روابط عمومی می‌توانند آثار خود را ارسال نمایند.

در تمامی شیوه‌های عنوان شده جهت ارسال اثر می‌بایست مشخصات کامل صاحب اثر، آدرس و شماره تماس و یک قطعه عکس صاحب اثر به همراه بخش مورد نظر جهت حضور در سوگواره نیز ارسال گردد.

ششمین سوگواره ملی عکس قاب شیدایی با دبیری فرشید کلهر آبان ماه ۹۸ در بیجار برگزار می‌گردد.
برچسب ها: آزادی ، مهلت ، ارسال ، سوگواری ، عکس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار