کد خبر : ۱۰۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶ -01 September 2019
نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از نشست با مقامات نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در سخنانی اعلام کرد که حمله حزب‌الله تلفاتی به همراه نداشته است.

به گزارش «آزادی»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از نشست با مقامات نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در سخنانی اعلام کرد که حمله حزب‌الله تلفاتی به همراه نداشته است.

وی در این سخنان گفت: «ساعتی قبل رایزنی‌هایی با رئیس ستاد مشترک ارتش و سران آن داشتم. ما با چندین موشک ضد زره هدف قرار گرفته‌ایم و با یکصد خمپاره به آن پاسخ دادیم.»

نتانیاهو همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت که این رژیم هرگونه اقدام آتی را بسته به تحولات در مرز با لبنان اتخاذ خواهد کرد.

حزب‌الله لبنان امروز یک خودروی نظامی صهیونیست‌ها در شمال سرزمین اشغالی را هدف قرار داد که در پی این حمله تلافی‌جویانه تمامی سرنشینان آن کشته و زخمی شدند.».

همچنین سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با تأیید این حمله، مدعی شد که یک موشک ضد تانک از سمت لبنان به سمت شمال سرزمین اشغالی شلیک شده است. ارتش رژیم صهیونیستی تأیید کرد که چندین موشک ضدتانک به خودرو و پایگاه اسرائیلی برخورد کرده و خساراتی بر جا گذاشته است.
خبرهای مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: