آزادی

بانک سیتی پیش بینی کرد

بازگشت نفت ۶۰ دلاری در سال آینده

گروه سیتی پیش بینی کرد قیمت نفت تا پایان سال میلادی آینده به ۶۰ دلار در هر بشکه افزایش پیدا خواهد کرد، زیرا مازاد عرضه تا آن زمان رفع خواهد شد.
از سوی رئیس کل بانک مرکزی؛

نرخ رشد اقتصادی در بهار ۹۹ اعلام شد

رئیس کل بانک مرکزی ضمن اعلام جزئیات رشد اقتصادی با نفت و بدون نفت در بهار امسال (۱۳۹۹)، گفت: منفی بودن رشد نفتی در مقایسه با بهار ۹۸، هم به دلیل فشار تحریم‌ها و هم به دلیل کاهش تقاضای جهانی ناشی از کرونا، طبیعی است که امید این است تا این بخش نیز با روند اخیر صادرات نفت به مسیر رشد خود بازگردد.
همتی:

بانک مرکزی تولیدکننده ارز نیست / روند تامین ارز برای کالا‌های وارداتی سرعت می‌گیرد

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بانک مرکزی تولیدکننده ارز نیست، بلکه بازار ارز را تنظیم و به تامین نیاز‌های ارزی کشور توجه می‌کند، گفت: به تدریج روند تامین ارز برای کالا‌های وارداتی سرعت خواهد گرفت.

افتتاح ۳۸۳ طرح تعاونی با حضور معاون اول رییس جمهور/جهانگیری: کالا‌های اساسی تأمین شده است

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت تمام تلاش خود را برای تأمین کالا‌های مورد نیاز مردم به کار گرفته است گفت: کالا‌های اساسی، دارو و نیاز‌های ضروری تأمین شده تا دغدغه‌ای در این خصوص برای مردم وجود نداشته باشد.
در حاشیه نشست شورای عالی همکاری‌های ایران و ترکیه؛

واعظی: کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه به زودی تشکیل می‌شود

واعظی گفت: در این نشست تصمیم گرفته شد که کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه با هدف تلاش و تصمیم‌گیری برای توسعه و تعمیق روابط تجاری و اقتصادی به زودی برگزار شود.
اخبار اقتصاد