Azadi Today | آزادی

نقش فروشی پدیده ای جدید

جلیل فرجاد که پس از شش سال دوری از تلویزیون با سریال رمضانی «برادر جان» به تلویزیون بازگشته است، درباره علت دوری از قاب سیما می‌گوید: متاسفانه زمانی در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ کار اینگونه بود که از ما برای حضور در یک پروژه دعوت می‌شد، اما حالا فرق کرده است و ما خودمان باید دنبال کار باشیم!

بهنام صفوي درگذشت

بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ پس از سال‌ها تحمل بیماری امروز (دوشنبه) در سن ۳۶ سالگی درگذشت.
معرفی و نقد کتاب تهران:

«دوستش داشتم»: روایت زنی در آستانه فروپاشی!

«دوستش داشتم» جدال بر سر مسئله «انتخاب» است. شجاعت در تصمیم‌گیری و فرار از کلیشه‌های همیشگی که اعتماد به نفس و خودخواهی لحظه تصمیم‌گیری را از ما می‌گیرید.

هیولا آمد

 هیولای مهران مدیری آمد. سریالی که گفته می‌شود قرار است بازگشت مدیری باشد به روزهای اوجش. روزهای برره و پاورچین و نقطه‌چین. روزهایی که تک‌خال عرصه کمدی بود، بسیار جلوتر از عطاران و دیگر کمدین‌های ریز و درشت سینما و تلویزیون.

جوانان با نکوداشت مفاخر به سمت علم سوق پیدا می کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در آئین تجلیل و نکوداشت مقام شامخ استادی دکتر «فرشته معتمدی» به پاس بیش از نیم قرن فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی وی تاکید کرد:نکوداشت مفاخر، جوانان را به سمت علم و سجایای اخلاقی سوق می‌دهد.

بی رغبتی ناشران و بی پولی مخاطبان

عبدالحمید ضیایی با اشاره به کتاب‌هایی که در نمایشگاه کتاب امسال دارد، از تاثیری که افزایش قیمت کتاب بر کیفیت نمایشگاه و استقبال از آن دارد، می‌گوید.
اخبار فرهنگ