آزادی

درخواست امیرعبداللهیان از آلمان برای نهایی کردن قرارداد ارسال واکسن بایون تک- فایزر به ایران

درخواست امیرعبداللهیان از آلمان برای نهایی کردن ارسال واکسن فایزر به ایرانوزیر امور خارجه در گفت وگوی تلفنی با همتای آلمانی خود خواست تا برای نهایی کردن مذاکرات انجام شده برای ارسال واکسن بایون تک به ایران اقدام نماید.

انتقاد شدید زائری از «زیارتنامه امام خمینی(ره)»

ترویج و تکرار تعابیری چون "السلام علیک یا روح الله"،استفاده از عبارت "حرم مطهر" و قرار دادن مرقد امام در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام و حرم مطهر حضرت معصومه در اخبار سراسری، و بعد از آن تدوین و نشر زیارتنامه! بر عمق فاجعه افزود.

رئیس سازمان زندان‌ها از همه عذرخواهی کرد به جز زندانیان

اخیرا یک گروه هکری به نام «عدالت علی» ادعا کرده دوربینهای مداربسته زندان اوین را هک کرده است. این گروه ویدیوهایی از بخشهای مختلف زندان و فضاهای دیده نشده آن منتشر کرده که با واکنش‌های بسیاری در فضای عمومی مواجه شده است.

چرا رییسی بار دیگر یک گزینه شکست خورده را به بهارستان فرستاد؟

حمید سجادی دونده سابق دوهای استقامت و نیمه استقامت ایران، برای دومین بار به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی شد، تا نشان دهد در این جایگاه نیز استقامت قابل توجهی دارد چرا که او یک دهه قبل نیز برای همین پست تلاش کرد اما صلاحیتش در خانه ملت تایید نشد.

قرارداد ۲۰ ساله ایران و روسیه؛ کنترل فروش گاز ایران به دست روسیه افتاد؟

نشریه «اویل پرایس» در یک گزارش تحلیلی به کشف اخیر یک میدان گازی در آب‌های شمالی ایران اشاره و تأکید کرده است که این کشور می‌تواند حداقل ۲۰ درصد گاز مورد نیاز اروپا را تأمین کند و این موضوع جغرافیای سیاسی منطقه را تغییر می‌دهد.

ماموریت خاتمی به اصلاح‌طلبان

اصلاح‌طلبان در شرایط کنونی با ادامه هیچ‌یک از روش‌های فوق نمی‌توانند جامعه خسته از فقر گسترده و بسته‌بودن فضای سیاسی را بار دیگر با خود همراه کنند؛ مگر آنکه..

چرا باید به احترام مرد محصور در «نفاق و حسد و تحجر» بایستیم?

چه شد که دولتی با 20 میلیون رای و محصول یک انتخابات پرشور و امید و آرزو اینگونه توسط منتقدان و حامیان بدرقه می شود قطعا علت های آشکار و پنهان زیادی دارد که تاریخ این بزرگ معلم دوران ها و بهترین عیان کننده همه پنهان ها ، آنها را برای آیندگان آشکار خواهد کرد و مشخص خواهد شد که چه عوامل داخلی و خارجی و مستقیم و غیر مستقیم در این گذار از امید و شور و آرزو به نا امیدی و یاس محض دخیل بودند.
گزارش «آزادی» از اخبار غیررسمی درباره نتیجه انتخابات شوراها

چرا اصلاح‌طلبان به لیست جمهور رای ندادند؟/ برد لیست ائتلاف صدای اصولگرایان را درآورد!

نتیجه انتخابات شوراها در تهران هنوز رسما اعلام نشده اما حواشی بر متن پیشی گرفته است. شاهدیم که اصولگرایان یکدیگر را متهم می‌کنند و اصلاح‌طلبان به حاشیه رفته‌اند.

تایید خودکشی دانشجوی پسا‌دکتری دانشگاه فردوسی / معاون فرهنگی دانشگاه استعفا می‌دهد

رئیس دانشگاه فردوسی در واکنش به خودکشی یکی از دانشجویان پژوهشگر پسا دکتری فیزیک این دانشگاه گفت: ظرف ۲۴ ساعت آینده ابوالفضل غفاری، رئیس مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی و حمیدرضا طاهری، معاون فرهنگی دانشگاه، استعفا خواهند داد.
سخنگوی کمیسیون انرژی:

مشکل حقوق کارکنان وزارت نفت رفع می‌شود

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شواری اسلامی از رفع مشکل حقوق کارکنان وزارت نفت در روز‌های آینده خبر داد و گفت: طرح دو فوریتی نیز توسط کمیسیون پیشنهاد خواهد شد تا به شکل جامع این مشکل برطرف شود.
خبر خوش
اخبار دیگران